Цензор.НЕТ

24.01.17 20:22

Ніякої вибірковості під час перевірок е-декларацій немає, - заступник голови НАЗК Радецький

Заступник голови НАЗК Руслан Радецький заявив, що висловлювання деяких чиновників щодо вибірковості під час перевірок е-декларацій надумані і ніякої вибірковості немає.

Як передає Цензор.НЕТ, про це він заявив в ефірі "112 Україна".

"Я хочу відзначити, що ніякої вибірковості немає. Це надуманість. Дякі політичні діячі використовують цю позицію, що десь у когось є вибірковість. Немає ніякої вибірковості. Ст. 50, якщо говорити про перший етап е-декларування, чітко визначає посадових осіб, які повинні були подати і подали електронні декларації. Дані суб'єкти е-декларування повинні бути перевірені, оскільки це чітко зазначено в законі. У майбутньому також не буде ніякої вибірковості. Всі звернення, після того, як будуть зареєстровані порядки повної перевірки, звернення громадян, які будуть надходити і де буде обґрунтованість вказаних фактів, будуть перевірятися, незалежно від того, яку посаду займає той чи інший суб'єкт декларування", - розповів Радецький.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Підготовлений НАЗК документ поставить під загрозу всю роботу щодо боротьби з корупцією, - Петренко
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики