Цензор.НЕТ

24.01.17 20:30

ПАРЄ прийняла резолюцію з вимогою звільнення українських політв'язнів Сенцова, Сущенка та Семени

Перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко оприлюднила інформацію, що Парламентська асамблея Ради Європи проголосувала за резолюцію, підготовлену українською стороною, щодо звільнення українських політв'язнів Сенцова, Сущенка та Семени.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це вона написала у Фейсбуці.

Вона зазначила: "В ПАРЄ прийнято резолюцію "Нападки на журналістів та свобода ЗМі в Європі", підготовлену нашим колегою Володимиром Арьєвим. В резолюціі є чітка вимога до РФ: звільнити Олега Сенцова, Романа Сущенка, Миколу Семену.

Шкода, що до мене так і не дійшла черга під час дебатів, хоч я зазделегідь записувалася на них, бо в своєму виступі планувала говорити саме про бранців Кремля і гібрідну інформаційну війну, яку РФ веде і проти Украіни, і проти європейськоі демократіі. Важливо, що європарламент, усвідомлюючи рівень загрози, які стоять перед ЄС , прийняли резолюцію протидіі російській пропаганді. Також планувала розповісти про старт суспільного мовлення в Украіні".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": За час агресії РФ на Донбасі загинули 68 дітей, 186 - поранені, - Ірина Геращенко

"З украінськоі делегаціі змогла виступити тільки Олена Сотник, вона якраз піднімала питання глобальних і спільних загроз в контексті інформаційноі гібрідноі війни, звернула увагу на псевдожурналістські пропагандистські канали, зокрема , Russia Today, які спотворюють картину світу.

Вітаємо Володю Арьєва з доповіддю. Вимагаємо від РФ звільнити украінських журналістів", - наголосила Геращенко.

Також читайте: У Єврокомісії чекають рішення щодо безвізу з Україною через 2-3 місяці, - Ар'єв
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики