Цензор.НЕТ

24.01.17 21:52

Президент Молдови Додон заявив про готовність відвідати Бухарест і Київ

Президент Молдови Ігор Додон заявив про готовність відвідати Київ, а також Бухарест.

Лідер Молдови 24 січня дав свою першу прес-конференцію в ролі глави держави в Кишиневі, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Новое время.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Слова Додона, що Молдова повинна заплатити за газові борги Придністров'я - це відпрацювання схеми для окупованого Донбасу, - нардеп Фріз

"Я сказав про те, що перший візит буде до Москви. Як і обіцяв, другий візит відбудеться на початку лютого до Брюсселя. Було б добре, щоб наступний візит був до Бухареста чи Києва. Це нормально - мати хороші відносини із сусідами. Є й інші запрошення та пропозиції, але було б нормально зустрітися із сусідами", - сказав Додон.

Відповідаючи на питання журналістів про його дії, якщо його не запросять до Києва чи Бухареста, Додон заявив, що "не можна нелюба любить".

Також читайте: СБУ забороняла Додону в'їзд в Україну, однак після обрання його президентом заборону скасували. ДОКУМЕНТ

"Якщо не запросять на рівні глав держав, я буду налагоджувати співпрацю з парламентом, урядом. Там (у Румунії - ред.) при владі теж червоні (Соціал-демократична партія - ред.). Я теж був червоним донедавна. Тому ми знайдемо рішення", - розповів президент Молдови, раніше колишній соціаліст.

Як повідомлялося раніше, під час свого візиту до Москви президент Молдавії Ігор Додон заявив про намір анулювати Угоду про асоціацію з ЄС, а також підписати рамковий Меморандум про співпрацю Молдови в рамках Євразійського союзу і відродити так званий Меморандум Козака щодо Придністровського врегулювання, згідно з яким Молдова повинна стати федеративною державою (в 2003 році Молдова відмовилася підписати цей Меморандум).

Як відомо, під час виборчої кампанії Ігор Додон також заявив, що "Крим де-факто належить Росії".
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики