Цензор.НЕТ

24.01.17 23:54

Необхідно розширити "нормандський формат", запросімо туди адміністрацію нового президента Трампа, - Бойко

Глава фракції "Опозиційний блок", народний депутат Юрій Бойко заявив, що виступає за розширення "нормандського формату" (Україна, Франція, Росія, Німеччина) за рахунок приєднання до нього США.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу партії.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Меркель, Олланд і Путін домовилися активізувати переговори в "нормандському форматі"

"Мінський процес загальмувався і зайшов у глухий кут. Інтерес нашої країни в тому, щоб відбувся політичний процес урегулювання конфлікту, який сьогодні не дає можливості розвиватися Україні і не дозволяє йти вперед. Наша фракція підтримає всі рішення, які дозволять вирішити конфлікт політичним шляхом", - зазначив Бойко.

За словами політика, врегулювання конфлікту в Донбасі в інтересах насамперед України, тому саме ми повинні задавати тон у даному питанні, а не слухати, що кажуть з боку.

"Необхідно ініціювати залучення партнерів, союзників, які можуть реально впливати на ситуацію. США і Росія можуть це зробити. Тому для того, щоб урегулювати конфлікт і повернути наші території, необхідно розширити нормандський формат. Запросімо туди американців - адміністрацію нового президента Трампа", - заявив Бойко.

"У переговорному процесі треба бути наполегливими, тому що це потрібно насамперед нам", - зазначив нардеп.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики