Цензор.НЕТ

25.01.17 08:40

"Він написав коментар, а я жартівливо йому відповіла", - Супрун про початок конфлікту з Тодуровим

Конфлікт з директором Інституту серця МОЗ України Борисом Тодуровим почався після коментарів у Фейсбуці.

Як передає Цензор.НЕТ, про це виконувач обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун розповіла в ефірі 24 каналу.

Супрун зізналася, що особистого конфлікту з паном Тодуровим у неї немає.

"Я не маю конфлікту з паном Тодуровим. Це все почалось після фото, яке я опублікувала на своєму Facebook, пан Тодуров написав коментар, а я жартівливо йому відповіла. І з того часу, не знаю, чи це була образа, але відтоді він почав кидати багато звинувачень у мою сторону. Він кілька разів писав у Facebook, ходив на ефіри, публікував відео на соцмережах, але я не відповідала, я в особистості з іншою людиною не лізу", - наголосила Супрун.

Дивіться: Всього на трьох закупівлях Інститут серця протягом місяця "наварив" 148 324 грн, - адвокат. ДОКУМЕНТ

Вона пояснила, що оскільки Інститут серця входить у структуру Міністерства охорони здоров'я, Борис Тодуров є її підлеглим.

"Він є мій підлеглий і думаю, що це не етично і не правильно, щоб це виходило на публічний рівень, тому я не коментувала. Але коли пішли звинувачення на адресу МОЗ, то ми відповіли від імені МОЗ і з фактами, і з цифрами, щоб показати, що те, що говорить пан Тодуров є неправдою", - підсумувала Супрун.

Нагадаємо, 1 січня 2017 року український кардіохірург, директор Київського Інституту серця МОЗ України, доктор медичних наук професор Борис Тодуров звинуватив в.о. міністра охорони здоров'я Уляну Супрун в недбалості, яка "забрала більше життів українців, ніж війна за останні роки".

Крім того, за словами Тодурова, заступник Супрун Олександр Лінчевський заблокував створення в Сєверодонецьку і Маріуполі філій Інституту серця для надання кардіологічної та кардіохірургічної допомоги пацієнтам.

Також читайте: "Ми відчуваємо саботаж усередині міністерства", - Уляна Супрун

Увечері 3 січня, коли в ЗМІ і соцмережах зчинився скандал через звинувачення Тодурова, МОЗ опублікував заяву, що відомство працює на попередження захворювань, а не на підтримку кардіохірургії.

У міністерстві заявили, що одним із перших завдань нового керівництва, призначеного в серпні 2016 року, було відновлення процесу закупівель.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики