Цензор.НЕТ

25.01.17 08:17

Посилення східного флангу НАТО: в Литву прибули військові з Німеччини і Бельгії

Перші групи німецьких і бельгійських військових прибули у вівторок, 24 січня, в Литву в рамках місії щодо посилення східного флангу НАТО.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє DW.

Так, 17 німецьких солдатів будуть координувати прибуття і розміщення батальйону НАТО з 1200 військових, якими командуватиме Німеччина. Загалом у Литву до кінця лютого в кілька етапів відправлять 450 військових Бундесверу і велику кількість озброєння, зокрема танків, повідомляє інформагентство AFP. До німецьких солдатів у складі батальйону приєднаються військові з Бельгії, Нідерландів і Норвегії. Батальйон розташують на базі "Рукла".

Читайте також: Країни Балтії вирішили відключитися від спільної електросистеми з Росією і Білоруссю

Цього ж дня в Литву прибули і перша група бельгійських військових. Близько 30 з них прилетіли літаком, а ще понад сотня прибула на кораблі з портового міста Клайпеди разом із військовою технікою, повідомляє інформагентство AP. Клайпеда розташована приблизно за 60 кілометрах від кордону з російською Калінінградською областю, де Росія розмістила свої ракетні комплекси "Іскандер".

Нагадаємо, минулого літа на саміті НАТО ухвалили рішення про розміщення в країнах Балтії і Польщі чотирьох батальйонів НАТО задля посилення східного флангу НАТО і стримування можливої ​​агресії з боку Росії.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики