Цензор.НЕТ

25.01.17 09:25

Польща має намір залучати трудових мігрантів з України

Польща здійснюватиме заходи із залучення робітників зі сходу Європи, зокрема з України, через незадовільну демографічну ситуацію в країні.

Про це заявила міністр сім'ї, праці і соціальної політики Польщі Елжбета Рафальська, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Безумовно, та ситуація, яка склалася на ринку праці, нам чітко показує, що в Польщі починає бракувати робочих рук", - наголосила Рафальська.

Вона зазначила, що в Міністерстві розвитку зараз триває робота над пропозиціями для іммігрантів зі Сходу після приїзду на роботу і проживання в РП.

"Це політика буде заохочувати приїзд до нас іноземців зі Сходу", - заявила Рафальська.

Читайте також: Українці найчастіше їздять до Польщі, Росії та Угорщини, - Держприкордонслужба

Вона додала, що цю політику мають певним чином контролювати.

Міжвідомча група, в яку входять представники міністерств розвитку, сім'ї та внутрішніх справ готують зміни до міграційного законодавства країни. За словами заступника міністра розвитку РП Єжи Квецінського, ця політика спрямована в цілому на українців і повинна стати "ефективним рецептом для виріщення демографічної кризи в Польщі".

Уряд Польщі хоче давати українцям візи на більш тривалі періоди часу. Уряд Польщі також має намір заохочувати молодих українців отримувати документи на постійне проживання і польське громадянство.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики