Цензор.НЕТ

25.01.17 09:32

Учнів житомирської гімназії госпіталізували через ротавірусну інфекцію

Інкубаційний період становив 3 доби, що характерно для ротавірусної інфекції.

Учнів гуманітарної гімназії №23 в Житомирі було госпіталізовано через ротавірусну інфекцію, передає Цензор.НЕТ. Про це повідомили в прес-службі міськради.

"За інформацією Житомирського міського районного відділу ГУ "Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України" з 4 взятих на дослідження аналізів калу методом імуноферментного аналізу виявлено ротавірусну інфекцію. Джерелом захворювання може стати як хвора людина, так і вирусоносій. Основний механізм зараження - контактно-побутовий", - пояснюють у прес-службі.

Протягом 20-23 січня на гостру кишкову інфекцію захворіли 23 учні житомирської гімназії, з них - 14 учнів пролікували в комунальному закладі "Центральна дитяча міська лікарня", 3 учнів пролікували в Житомирській обласній дитячій лікарні, 6 сімей відмовилися від госпіталізації.

Встановлено, що серед хворих були діти, які не харчувалися в їдальні гімназії, тому можна відкинути харчовий шлях передачі збудника інфекції. Крім того, був випадок - 22 грудня захворіла мама дитини, яка здійснювала догляд за дитиною.

Інкубаційний період становить 3 доби, що характерно для ротавірусної інфекції.

Також читайте: Від початку епідсезону від грипу померло 18 людей, - МОЗ

"Ротовірусна інфекція належить до групи гострих кишкових інфекцій. Крім шлунково-кишкового тракту, ротавіруси можуть вражати верхні дихальні шляхи, викликаючи симптоми запального характеру", - йдеться в повідомленні.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики