Цензор.НЕТ

25.01.17 10:55

Військовим-контрактникам планують продавати житло на виплат на 10 років під 5% річних

Зараз мова про будівництво такого соціального житла у Житомирі й Бердичеві.

Українським військовослужбовцям-контрактникам планують продавати житло на виплат на 10 років під 5% річних у гривні з можливістю зменшення щомісячних платежів на суму компенсації за оренду житла, передає Цензор.НЕТ із посиланням на 112 Україна.

Плани зі зведення соціальних будинків у Житомирі та Бердичеві обговорили під час робочої наради в комітеті ВР із питань нацбезпеки й оборони 23 січня.

Говорили про іпотечне кредитування за рахунок запозичень Державної іпотечної установи.

Під час наради розглянули проектну пропозицію Державної іпотечної установи "Фінансування будівництва для забезпечення житлом військовослужбовців Міноборони в Житомирі та Бердичеві", в якій запропоновано надавати житло військовослужбовцям, які проходять військову службу за контрактом, на пільгових умовах кредитування і / або фінансового лізингу. Так, забезпечення житлом планують здійснювати шляхом оплати частинами терміном на 10 років під 5% річних у національній валюті України з можливістю зменшення щомісячних платежів на суму компенсації за оренду житла.

Будівництво такого соціального житла здійснюватимуть на землях Міністерства оборони України на замовлення Державної іпотечної установи.

Читайте також: 26 учасників АТО на Харківщині уклали договори купівлі житла за обласною програмою, - Світлична
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики