Цензор.НЕТ

25.01.17 12:10

"Розроблений план Кабміну до 2020 року забезпечить економічне і соціальне зростання в Україні", - Гройсман

Прем'єр зазначає, що це реальний документ, який чітко визначить, що будуть робити міністрества у своєму секторі відповідальності.

Розроблений план Кабміну до 2020 року забезпечить економічне і соціальне зростання в Україні, передає Цензор.НЕТ. Про це заявив прем'єр-міністр України на засіданні Кабміну, яке транслював телеканал "112 Україна".

"Вчора на круглому столі ми обговорювали цілком конкретні кроки, які дадуть нам можливість забезпечити стійке економічне зростання. І важливо подивитися на 2017 рік, 2018, 2019 і 2020. Ми припускаємо, що цей план дій буде передбачено на 4 роки. Я б дуже хотів, щоб це був план не те, що нашого уряду, план Гройсмана, це має бути план дій України. І він має бути настільки об'єднувальним, щоб ті, хто вболіває за Україну, приєдналися до його формування та виконання", - сказав Гройсман.

Також читайте: Кабмін затвердить стратегію реформування Держслужби з надзвичайних ситуацій

Прем'єр зазначає, що Кабмін швидко вийде на покроковий план дій.

"Післязавтра у нас відбудеться зустріч з експертами щодо розділу освіти, розвитку людського капіталу. Сьогодні ми будемо говорити про план дій з розвитку реформування державної служби. Фактично ми максимально швидко вийдемо на покроковий план дій. Це не якийсь черговий документ, який хтось напише, представить і затвердить. Це реальний документ, за яким чітко буде визначено, що має зробити Міністерство у своєму секторі відповідальності, щоб забезпечити і економічне зростання, і соціальну справедливість у нашій країні, і реформування змін в інфраструктурі, підвищення якості освіти. Секторальні реформи мають сьогодні велике значення для нашої держави", - додав він.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики