Цензор.НЕТ

25.01.17 12:02

Мін'юст дозволив видавати довічно засудженим ноутбуки без під'єднання до Інтернету для дистанційного навчання у вишах

Міністерство юстиції ухвалило рішення видавати довічно засудженим ноутбуки без під'єднання до Інтернету для дистанційного навчання у ВНЗ.

Про це в ході прес-конференції повідомив заступник директора департаменту організаційного забезпечення діяльності Кримінально-виконавчої служби Андрій Нечипельський, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

Він зазначив, що в разі підтвердження факту дистанційного навчання довічно ув'язненого йому буде надана портативна комп'ютерна техніка.
"Ця комп'ютерна техніка надається без виходу в мережу Інтернет", - підкреслив Нечипельський.

Він зазначив, що в місцях позбавлення волі є спеціально обладнані приміщення, де ув'язнені можуть скористатися Інтернетом.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": 6,5 тисяч ув'язнених звільнено з в'язниць за "законом Савченко", - Мін'юст

Нечипельський також повідомив, що вільне користування мобільними телефонами засудженим дозволено тільки на ділянках соціальної реабілітації та у виправних центрах.

У слідчих ізоляторах і колоніях користуватися мобільним зв'язком можна тільки під наглядом і з дозволу адміністрації установи.

Кожен в'язень отримує індивідуальну сім-карту і може скористатися телефоном за графіком і під контролем співробітника установи.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики