Цензор.НЕТ

25.01.17 12:29

Київська ОДА доручила районній владі проконтролювати розрахунки і не допустити відключення газопостачання

Київська обласна державна адміністрація доручила головам районних державних адміністрацій, органам місцевого самоврядування і головам міських рад проконтролювати розрахунки теплогенеруючих та теплопостачальних підприємств за спожитий природний газ.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні відомства.

Значну заборгованість перед національною акціонерною компанією "Нафтогаз України" мають Бородянський, Броварський, Васильківський, Києво-Святошинський, Тетіївський райони, міста Васильків, Ірпінь, Переяслав-Хмельницький, Славутич і селище Глеваха.

Головам районів і мерам міст обласного значення доручено підтвердити "Нафтогазу" номінації за обсягами природного газу, щоб не допустити зриву опалювального сезону.

У Київській обласній державній адміністрації звернули особливу увагу на високу ймовірність відключення населених пунктів від газопостачання за несанкціонований відбір природного газу.

Також читайте: Запаси газу в підземних сховищах скоротилися на 28,2% з початку опалювального сезону, - "Укртрансгаз"

Адміністрація також звернулася до Київської обласної ради із закликом вжити заходів впливу до комунальних теплопостачальним підприємств для погашення їх заборгованості за спожитий газ та дотримання своєчасних розрахунків на рівні не нижче 90%.


Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики