Цензор.НЕТ

25.01.17 13:10

КПУ офіційно не заборонена, тому має подавати звіти про своє майно і фінанси, - НАЗК

Рішення суду про заборону КПУ не набуло чинності у зв'язку з поданням політсилою апеляції, яка розглядається до сьогодні.

Комуністична партія України сьогодні офіційно не заборонена, тому повинна звітувати про своє майно і фінанси згідно з чинним законодавством. Про це ЛІГА.net повідомили в департаменті з питань запобігання політичній корупції Нацагентства з питань запобігання корупції, передає Цензор.НЕТ.

У НАЗК пояснили, що рішення Окружного адміністративного суду Києва від 16 грудня 2015 року про заборону діяльності Компартії поки не набуло чинності, оскільки було оскаржено партією в апеляційному порядку.

Таким чином, КПУ і надалі здійснює діяльність як політична партія і, відповідно, на неї поширюється вимога про надання щоквартальних звітів про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру.

Також читайте: НАЗК розподілило 398 млн грн на фінансування партій у 2017 році, - Корчак

Скаргу Компартії на її заборону, подану 28 грудня 2015 року, до цього дня розглядає Київський апеляційний адміністративний суд.

У мережі Інтернет як і раніше функціонує сайт КПУ. Судячи з опублікованої на ньому інформації, партія продовжує свою діяльність, а її лідер Петро Симоненко бере участь у міжнародних зустрічах представників лівих політсил.

Раніше повідомлялося, що НАЗК виявило ознаки кримінальних правопорушень у квартальних звітах 12 політичних партій, серед яких - КПУ. У звітах була відображена інформація за 3-й квартал 2016 року. Зокрема, за даними НАЗК, у звіті КПУ не була представлена інформація про 64 об'єкти майна, що належать центральному офісу партії і її Полтавському обласному осередку (земельну ділянку, нерухомість (квартири, будинки, приміщення в будинках) і два авто 2004 року випуску ) відповідно до державного реєстру прав на нерухоме майно та реєстру прав власності на нерухоме майно, державний реєстр іпотек, Єдиний рєєст заборон відчуження об'єктів нерухомого майна та базою даних Єдиного державного реєстру МВС.

Читайте також: Заборонена Компартія подала в суд на Мін'юст за відмову зареєструвати зміни до статуту партії

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики