Цензор.НЕТ

25.01.17 13:35

МВФ не вніс у свій календар питання виділення Україні наступного траншу

Як мінімум до 3 лютого питання про виділення траншу для України не буде розглянуто.

Міжнародний валютний фонд не включив у свій календар на січень питання виділення Україні наступного траншу, передає Цензор.НЕТ із посиланням на 112 Україна. Про це повідомляється на сайті фонду.

Нагадаємо, що 17 січня Порошенко заявив, що Україна до кінця 2016 року виконала всі зобов'язання, що містяться в меморандумі. Останнім питанням була стабільність банківської системи, приватизація найбільшого банку країни - "Приватбанку". Ми вирішили це питання, і я впевнений, що в найближчі кілька ... скажімо, тижнів, у нас буде засідання ради директорів МВФ. І питання не тільки в грошах, і у нас буде ефективна співпраця з МВФ, це меседж інвесторам - будь ласка, приїжджайте в Україну".

Також читайте: МВФ пропонує Україні вирішити проблему дефіциту Пенсійного фонду шляхом підняття пенсійного віку, ми не згодні, - Рева

Зараз календар МВФ розписаний до 3 лютого.

17 січня міністр фінансів Олександр Данилюк повідомляв, що четвертий транш від МВФ Україна має отримати на початку лютого.

Фонд внесе до порядку ради директорів українське питання через 10 днів після отримання підписаного меморандуму для четвертого перегляду програми співпраці. Місія МВФ працювала в Україні з 3 по 17 листопада.

Нагадаємо, відкрита в березні 2015 р. чотирирічна програма EFF загальним обсягом близько 17,11 млрд дол. з першим траншем в 5 млрд дол. передбачала щоквартальний перегляд програми, виділення в 2015 р ще трьох траншів по 1,63 млрд дол. і зменшення квартальних траншів в 2016-2018 рр. до 0,61 млрд дол.

Також читайте: Швейцарія в січні виділить Україні 100 млн доларів фінансової допомоги, - Порошенко
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики