Цензор.НЕТ

25.01.17 13:47

Росія буде посилювати війська біля українського кордону через ситуацію на Донбасі, - міністр оборони РФ Шойгу

Війська Південного військового округу РФ потрібно зміцнювати у зв'язку з ситуацією на південному сході України і діяльністю терористичних угруповань на Північному Кавказі.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ТАСС, про це заявив міністр оборони Росії Сергій Шойгу.

Також читайте: Генштаб ЗСУ про результати інспекції в Ростовській області: біля кордону України РФ формує 10-тисячну дивізію, йде активне переміщення озброєння і техніки

"Військово-політична обстановка на Південно-Західному стратегічному напрямку залишається нестабільною. Негативний вплив на неї чинить, перш за все, ситуація на південному сході України і діяльність міжнародних терористичних організацій і угрупувань на території Північного Кавказу", - сказав він.

"У цих умовах необхідно продовжити роботу з удосконалення бойового складу військ округу, набору військовослужбовців за контрактом, оснащенню військ новими зразками озброєння і військової техніки, а також розвитку військової інфраструктури", - додав глава Міноборони РФ.

Міністр також повідомив, що за 2016 рік бойові можливості округу були збільшені на 10%, в тому числі завдяки постійному набору контрактників, надходженню нових озброєнь і поліпшенню системи базування.

Нагадаємо, в ході інспекції прикордонної території Ростовської області РФ за 50 км від кордону з Україною, в районі формування мотострілецької дивізії чисельністю в 10,5 тис. військовослужбовців, було виявлено багато артилерії.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики