Цензор.НЕТ

25.01.17 14:04

Жеребкування країн-учасниць Євробачення-2017 відбудеться 31 січня

Процедура відбудеться в Колонному залі Київської міської державної адміністрації.

Жеребкування, за результатами якого стане відомо, які країни будуть представлені в першому, а які - у другому півфіналі Євробачення-2017, відбудеться 31 січня в Колонній залі Київської міської державної адміністрації. Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляється на сайті Перший.

Цього ж дня відбудеться і церемонія передачі символічного ключа Євробачення меру Києва Віталію Кличку від президента міської ради Стокгольма Єви-Луїзи Ерландссон Слорак. До ключа Євробачення, який поєднує в собі символіку міст, що приймали пісенний конкурс, Єва-Луїза Ерландссон Слорак передасть під час церемонії новий елемент, який буде символізувати Стокгольм.

Також читайте: Кабмін затвердив порядок використання державних коштів на Євробачення

Щодо процедури жеребкування країн-учасниць Євробачення, перша її частина відводиться на визначення того, в якому з півфіналів голосувати країни "Великої п'ятірки" (Франція, Німеччина, Італія, Іспанія, Велика Британія) і країна-господиня конкурсу (Україна), які щорічно автоматично проходять у фінал.

Наступним кроком стане розподіл між двома півфіналами ще 37 учасників міжнародного пісенного конкурсу 2017 року. Таким чином, буде визначено, представники яких 18 країн виступлять у першому півфіналі Євробачення-2017, а представники яких 19 країн - у другому. Точний порядок виступів буде визначено продюсерами шоу пізніше.

В результаті у фінал Євробачення пройдуть по десять країн з кожного півфіналу. Загалом, разом із "Великою п'ятіркою" і країною-господинею конкурсу, за перемогу боротимуться 26 учасників. За процедурою жеребкування і її належним виконанням згідно з правилами Євробачення стежитимуть представники Наглядової ради пісенного конкурсу.


Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики