Цензор.НЕТ

25.01.17 14:11

"Полігони масово відмовляються приймати сміття зі Львова, мотивуючи це небажанням мати проблеми з певними структурами", - Садовий

Мер Львова Андрій Садовий констатує труднощі з утилізацією 500-600 тонн твердих побутових відходів щодня через те, що полігони масово відмовляються приймати відходи.

Про це він заявив на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету міської ради, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські новини.

"Останні 8 місяців ми перебуваємо в сміттєвій блокаді. Щодня критична проблема, куди вивезти зі Львова 500-600 тонн відходів. Кожен робочий день ми починаємо з цієї проблеми і завершуємо нею. Останні три тижні ситуація критично погіршилася, полігони масово відмовляються приймати відходи зі Львова, мотивуючи це небажанням мати проблеми з певними структурами", - заявив мер.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": 10 міст у Польщі готові приймати львівське сміття для подальшої переробки, - Садовий

За його словами, утилізацію сміття зі Львова можна системно організувати в межах Львівської області.

Також Садовий зазначив, що Прем'єр-міністр Володимир Гройсман запевнив його, що зробить все можливе для врегулювання проблеми.

Нагадаємо, раніше Гройсман доручив голові Львівської обласної державної адміністрації Олегу Синютці провести засідання комісії з надзвичайних ситуацій, під час якого знайти рішення щодо забезпечення утилізації сміття.

Також читайте: Через невивезене сміття у Львові прогнозують спалах інфекційних захворювань
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики