Цензор.НЕТ

25.01.17 16:10

"Європа повинна бути єдиною, попри всі спроби вибудувати якісь нові стіни", - Путін

Президент Росії Володимир Путін у ході зустрічі зі студентами МДУ імені М.В. Ломоносова заявив, що Європа повинна залишатися єдиною.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ТАСС.

"Європа повинна бути єдиною, попри всі спроби вибудувати якісь нові стіни", - сказав він.

Таким чином президент Росії прокоментував діяльність пошукових загонів, які займаються пошуком осіб, зниклих безвісти під час війни, назвавши її "дуже важливою, благородною і корисною роботою".

Також читайте: Путін хоче підірвати довіру і роз'єднати ЄС, - Порошенко

Він назвав "дуже важливою, благородною і корисною роботою" діяльність пошукових загонів. Президент процитував Льва Толстого, який говорив, що "нічого немає більш протиприродного, ніж війна". "Але найбільш природно - пам'ятати про цю трагедію і робити все, щоб нічого подібного не повторювалося", - підкреслив глава держави.

"Звичайно, дуже важливо, щоб справедливість перемогла щодо тих людей, які пропали безвісти, - вони не повинні бути невідомими", - упевнений Путін. На його погляд, "це робота на всю решту життя, на всі решту часу".

"Народ завжди повинен пам'ятати ... проходять бойові дії - історію пишуть ті, хто залишився в живих, але ті, хто залишився в живих, ніколи не повинні забувати тих, хто дав їм таку можливість", - зазначив Путін.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики