Цензор.НЕТ

25.01.17 16:29

Кабмін затвердив стратегію реформування ДСНС до 2020 року

Кабінет Міністрів України на засіданні в середу, 25 січня, схвалив стратегію реформування системи Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС).

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє кореспондент НБН.

"Метою стратегії є підвищення можливостей ДСНС у взаємодії з іншими складовими сектору безпеки й оборони, виконання певних завдань з протидії загрозам національній безпеці України у сфері цивільного захисту", - йдеться в пояснювальній записці до документа.

Підготовленою стратегією передбачено перехід від системи державного нагляду (контролю) у сфері пожежної та техногенної безпеки до ефективної системи запобігання надзвичайним ситуаціям і профілактики пожеж.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Кабмін затвердить стратегію реформування Держслужби з надзвичайних ситуацій

Планується створення нових і реформування існуючих пожежно-рятувальних підрозділів (пожежних частин) місцевої та добровільної пожежної охорони в об'єднаних територіальних громадах.

У ході реформування передбачається оптимізація структури і чисельності ДСНС на всіх рівнях, реорганізація сил ДСНС з урахуванням обсягів покладених на них завдань. Нарощування матеріально-технічної бази сил цивільного захисту та їх технічне переоснащення сучасною технікою.

Затверджену урядом стратегію передбачається реалізувати в 2017-2020 роках.

Також читайте: 2017-го в Україні планується створити 271 місцеву пожежну команду, - МВС
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики