Цензор.НЕТ

25.01.17 16:52

Музей російського мистецтва перейменували на "Київську галерею"

Комісія з питань культури відмовилася присвоїти музею назву "Київський національний музей "Галерея Терещенка".

У середу, 25 січня, на засіданні комісії з питань культури КМДА було прийнято рішення про зміну назви Національний музей російського мистецтва на Національний музей "Київська галерея", передає Цензор.НЕТ. Про це на своїй сторінці в соцмережі Facebook написала екс-депутат Київради Олена Єскіна.

Єскіна пише, що члени комісії проголосували "за" проект рішення без згадки прізвища Терещенка в назві.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Кримські музеї подали апеляцію на рішення про повернення "скіфського золота" Україні, - "міністр культури" Новосельська

"Відхиливши пропозицію про перейменування на "Київський національний музей "Галерея Терещенка", вони проігнорували і думка киян, які підтримали цю назву в результаті громадських обговорень в КМДА у 2015 році, а також тих депутатів VII скликання, які підтримували саме цю назву в процесі розгляду відповідних комісій", - написала вона.

Також вона зазначила, що комісія проігнорувала побажання киян щодо згадки прізвища Терещенка в назві установи. Крім того, повідомляється, що в разі згадування прізвища засновників музею і збирачів його колекції, колектив буде подавати в суд.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики