Цензор.НЕТ

25.01.17 17:29

Гройсман очолив корупцію в "Укрзалізниці", - нардеп Купрій

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман взяв на себе повну відповідальність за факти корупції в ПАТ "Укрзалізниця" після його перепідпорядкування уряду.

Про це заявив народний депутат Віталій Купрій, член комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, передає uaprom.info.

"Гройсман очолив корупцію в "Укрзалізниці". Відповідально заявляю, що без його відома жодна схема на УЗ не працює. Я йому пишу звернення, вимагаю проведення розслідувань, але відповідей немає", - сказав нардеп на прес-конференції в середу.

За його словами, Гройсман домовився з братами Дубневичами (члени комітету з транспорту, - ред.) про те, "як далі дерибанити це держпідприємство".

"Зараз фактично сам прем'єр-міністр перебуває в цій темі", - констатував Купрій.

При цьому нардеп висловив думку, що глава правління УЗ, поляк Войцех Бальчун зараз "не на своєму місці".

"Він увійшов у змову з прем'єр-міністром і людьми з парламентського комітету, які ляльководили ним. Він повністю їм підпорядковується. Ситуацію потрібно негайно міняти", - підкреслив Купрій.

Народний депутат також повідомив, що масштаби корупції на "Укрзалізниці" продовжують залишатися "шаленими", і при цьому НАБУ, ГПУ, МВС, СБУ не діють.

"Я почав розслідувати діяльність Дубневичів рік тому. 30 березня 2016 року в тендері УЗ перемогла "Корпорація КРТ", тоді як пропозиції інших постачальників на 57 млн грн незаконно відхилили", - розповів він.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики