Цензор.НЕТ

25.01.17 17:52

NewsOne купує Коломойський або Ходорковський, - Главком

Генеральний продюсер телеканалу Newsone Дмитро Носиков на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook залишив повідомлення, яке викликало неоднозначну реакцію на медіаринку.

Свій пост Носиков розмістив після переговорів у Женеві з "якимось дуже сильним візаві". Згідно зі всіма наступними коментарями, NewsOne може перейти під вплив Ходорковського або Коломойського, пише Главком.

"Виходить! Важкі переговори, складний, дуже сильний візаві, експерти найвищого рівня й п'ять годин аргументів, доказів, референсів і переконань у тому, що український інформпростір - це поле бою, на якому вирішується майбутнє Європи. Ми домовилися! Процес запущено! Телеканал NewsOne отримає унікальну можливість рухатися далі, рости і якісно змінитися! Потирають руки в передчутті ...!", - написав він, зазначивши в статусі "натхненний" у Женеві.

Як повідомляє Детектор Медіа з посиланням на Дмитра Носикова, топ-менеджмент компанії перебуває в стадії переговорів з потенційним покупцем або інвестором каналу. Для забезпечення процесу на канал для консультування і аудіювання зайде компанія "Шательман і партнери". Цю інформацію також підтвердив Михайло Шательман.

Один із власників компанії Михайло Шательман, громадянин Ізраїлю, якого ЗМІ пов'язують з ініціатором Open Russia Михайлом Ходорковським і медіакорпорацією News Corp inc. (CNN), в інтересах яких Шательман консолідував низку успішних ЗМІ в Прибалтиці. Таку інформацію опублікував латвійський ресурс TVNET.lv

При цьому, за даними джерел, Носиков міг зустрічатися в Женеві з олігархом Ігорем Коломойським, який може стати тим таємним інвестором, про якого поки мовчать на телеканалі. Коломойський після ситуації з націоналізацією Приватбанка і тиском на телеканал 1 + 1, може бути зацікавлений в зміцненні своєї медіапозиції.

Власник Newsone Євген Мураєв підтвердив Детектор Медіа, що веде "низку переговорів", але повідомив, що забобонний, і тому не буде до факту остаточного "договору про що-небудь" повідомляти подробиці.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики