Цензор.НЕТ

25.01.17 19:01

"Це спекуляції, що циркулюють в Інтернеті", - МЗС Китаю спростувало інформацію про міжконтинентальні балістичні ракети біля кордонів РФ

Китай назвав спекуляціями повідомлення про розміщення міжконтинентальних балістичних ракет поряд із кордоном Росії. Напередодні про це написало китайське англомовне видання, посилаючись на фотографії в інтернеті, а в Кремлі заявили, що побоювання з цього приводу не відчувають.

Питання про ракети поставили на регулярному брифінгу офіційному представнику МЗС Китаю Хуа Чуньїн, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ВВС.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Пєсков про китайські ракети біля кордонів РФ: "Не сприймаємо як загрозу для нашої країни"

"Я бачила повідомлення в Інтернеті і взяла до відома позитивну реакцію російської сторони", - відповіла вона.

"Згідно з інформацією, наданою Міністерством оборони, повідомлення про так зване військове будівництво - не більше ніж спекуляції, що циркулюють в Інтернеті", - пояснила представник МЗС Китаю.

За її словами, Китай високо цінує рівень російсько-китайських відносин, причому взаємна довіра між країнами продовжує зростати.

Також читайте: Лідер Китаю Сі Цзіньпін закликав світ відмовитися від ядерної зброї

Напередодні про Китай як стратегічного союзника говорили в Кремлі, коментуючи повідомлення про розміщення нових міжконтинентальних балістичних ракет Дунфен-41 (DF-41) у провінції Хейлунцзян, яка межує з Амурською областю, Хабаровским і Приморським краями.

Стаття про розміщення нової бригади, на озброєнні якої стоять ракети DF-41, вийшла в англомовному китайському виданні Global Times у розділі "думка". Видання дійсно, як і говорить представник МЗС Китаю, посилалося на повідомлення в Інтернеті. А саме на фотографії, які помітили гонконгські й тайванські журналісти, займаючись моніторингом китайського сегменту Інтернету.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики