Цензор.НЕТ

25.01.17 19:16

"Поки що серйозного прориву ми не маємо", - Гройсман про запровадження електронного врядування

Коштів, які були закладені в державний бюджет 2017 року на впровадження електронного урядування, має вистачити, щоб зробити серйозний крок уперед у цьому напрямку.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, таку думку Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман висловив під час засідання круглого столу, присвяченого обговоренню пріоритетів реформування державного управління в рамках Середньострокового плану пріоритетних дій уряду на 2017-2020 роки.

"На превеликий жаль, поки що серйозного прориву ми не маємо в електронному управлінні, але ті параметри, які ми заклали в державний бюджет 2017 року, дають нам можливість зробити серйозний крок вперед щодо впровадження електронного урядування в країні", - сказав Гройсман.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": США і Велика Британія виділять Україні 19 млн дол. на реформу електронного управління

На його переконання, надання електронних послуг громадянам є важливим завданням, яке ще доведеться втілювати в життя.

"Я б хотів, щоб людині не довелося контактувати з чиновником. Я це робив на муніципальному рівні і знаю, що це таке. І знаю, що ми можемо зробити це на центральному рівні", - додав глава уряду.

Також читайте: "Розроблений план Кабміну до 2020 року забезпечить економічне і соціальне зростання в Україні", - Гройсман
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики