Цензор.НЕТ

25.01.17 20:56

"Журналісти були в цих приміщеннях і бачили, що там нічого немає", - в СБУ відкинули заяву правозахисників про таємні в'язниці

У Службі безпеки України вкотре відкинули заяви міжнародних правозахисників, які 25 січня закликали сторони конфлікту в Україні припинити безкарність через незаконне утримування людей у в’язницях.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Радіо Свобода.

"Ми вже дуже багато говорили про це, не хочемо зараз знову виправдовуватись, тому що я не знаю, кому це вигідно, чому тему знову нагнітають. Журналісти були в цих приміщеннях і бачили, що там нічого немає", - сказала речниця СБУ Олена Гітлянська.

Amnesty International і Human Rights Watch 25 січня вкотре закликали владу України і підтримуваних Росією бойовиків покласти край "прикрій ситуації", зупинити всі довільні і таємні затримання, а також жорстоке поводження з в'язнями і притягти до відповідальності винних.

У заяві правозахисники нагадали свій звіт від липня 2016 року, в якому йшлося про випадки тривалих, довільних, а іноді таємних утримань під вартою як з боку влади України, так і з боку підтримуваних Росією бойовиків.

Заяви про застосування тортур з боку СБУ в так званих "таємних в'язницях" вперше озвучила група інспекторів ООН у березні. Водночас Служба безпеки України заявляла, що немає ніяких таємних в'язниць.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Умови утримання кримських політв'язнів у сімферопольському СІЗО нелюдські: клопи, таргани, практично ніякого медобслуговування, - правозахисниця
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики