Цензор.НЕТ

25.01.17 21:06

Кабмін доручив сформувати групу, яка оперативно розробить порядок перевірки е-декларацій, - Петренко

На майданчику секретаріату Кабінету Міністрів буде сформована робоча група, яка розробить порядки перевірки електронних декларацій чиновників.

Як передає Цензор.НЕТ, про це міністр юстиції Павло Петренко написав у Facebook.

Він повідомив, що сьогодні Кабінет Міністрів доручив сформувати на майданчику Секретаріату Кабміну робочу групу, яка оперативно розробить порядки проведення перевірки декларацій чиновників та їх майнового стану і запропонує їх для прийняття НАЗК.

За його словами, від Мін'юсту в цю групу увійде команда фахівців на чолі з першим заступником міністра юстиції Наталею Севостьяновою.

"Ми вже провели консультації з представниками громадськості та вченими, які також висловили готовність приєднатися до групи", - написав Петренко.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": ГПУ ініціювала додаткову перевірку е-декларацій 29 нардепів: "Встановлено невідповідність задекларованих грошових коштів та офіційно отриманих доходів"

Як повідомляв Цензор.НЕТ, 19 січня Міністерство юстиції України заявило, що Національне агентство з питань запобігання корупції проігнорувало зауваження міністерства при підготовці порядків перевірки е-декларацій і способу життя чиновників.
Джерело: http://ua.censor.net.ua/n424591
12 січня НАЗК затвердило оновлений порядок перевірки електронних декларацій та оновлений порядок моніторингу способу життя чиновників.

Джерело: http://ua.censor.net.ua/n424591 Нагадаємо, раніше Мін'юст двічі відмовлявся реєструвати розроблені НАЗК порядки перевірки електронних декларацій і моніторингу способу життя чиновників.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики