Цензор.НЕТ

25.01.17 21:48

Резолюція ПАРЄ щодо України є збалансованою, - Ар'єв

Резолюція Парламентської асамблеї Ради Європи щодо України є збалансованою.

Як передає Цензор.НЕТ, про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив голова постійної української делегації в ПАРЄ, народний депутат Володимир Ар'єв.

"Я не вважаю, що ці формулювання (пункти Мінських угод у резолюції, - ред.) є небезпечними. Там написано про те, що асамблея висловлює сподівання, що Україна найближчим часом прийме поправки до Конституції. Таке формулювання не спонукає до дії. Це формулювання кочує з резолюції в резолюцію останнім часом щодо України. В іншому резолюція збалансована, і як критика, є констатація позитиву", - зазначив він.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": ПАРЄ прийняла резолюцію "Функціонування демократичних інститутів в Україні" - прихильникам РФ не вистачило голосів для своїх правок

При цьому Ар'єв підкреслив, що поки українська делегація в ПАРЄ єдина і працює злагоджено й ефективно - буде результат. "На кожну хитру технологію знаходиться своя сильна контртехнологія. Ми на сесії ПАРЄ, вся українська делегація, дуже технологічно обидві небезпечні усні підпоправки збили, як і самі поправки, які теж були надзвичайно небезпечними. Це щодо представництва у ВР окупованих територій та атаки на закон про декомунізацію... Ми будемо далі пильними", - додав він.

Також читайте: ПАРЄ відхилила поправку про проведення виборів до Ради на окупованих територіях України
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики