Цензор.НЕТ

25.01.17 22:47

"Ми передавали в НАБУ і СБУ документи про зловживання на "Укрзалізниці", - Омелян

Документи з інформацією про корупцію в ПАТ "Укрзалізниця" було передано в правоохоронні органи.

Як передає Цензор.НЕТ, про це в ефірі 5 каналу заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

"У НАБУ ми неодноразово передавали різні документи. Я сподіваюся, що НАБУ нарешті завершить ті слідчі дії, які вони здійснюють ще з минулого року. Те ж саме, я сподіваюся, завершить і СБУ. І вони знову зможуть сказати відкрито суспільству, що вони зробили свою роботу", - зазначив він.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Гройсман очолив корупцію в "Укрзалізниці", - нардеп Купрій

За словами Омеляна, Міністерство інфраструктури постійно взаємодіє з правоохоронними структурами.

"Ті факти, які нам вдається встановлювати під час своєї роботи щодо можливих зловживань при закупівлі або, можливо, зловживань при прийнятті тих чи інших рішень, ми так само оперативно передаємо до правоохоронних органів. У нас із ними постійна взаємодія. Мабуть, за кількістю позаштатних радників всіх правоохоронних структур я б'ю всі рекорди", - зазначив міністр.

Також читайте: Омелян про роботу "Укрзалізниці": Кадрові призначення божевільні. У напрямку корпоратизації нічого не відбулося. Втрачено кредит на 60 млн євро. Програно суди на 2 млрд грн

Як повідомляли раніше, міністр інфраструктури Володимир Омелян розкритикував роботу голови "Укрзалізниці" Бальчуна, нагадавши про те, що під час роботи номінаційного комітету, коли відбирали його кандидатуру, він був проти неї.

Втім, Кабінет міністрів на позачерговому засіданні затвердив новий статут ПАТ "Укрзалізниця", згідно з яким Міністерство інфраструктури втрачає право бути органом управління компанії.

Нагадаємо, міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що корпоратизація ПАТ "Укрзалізниця" зупинилася, а боротьба з корупцією у компанії не відбувається. Також Омелян наполягав на перегляді рішення Кабінету Міністрів про виведення "Укрзалізниці" з підпорядкування його відомства і передачу компанії в управління Міністерства економічного розвитку і торгівлі.Джерело: http://ua.censor.net.ua/n424849
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики