Цензор.НЕТ

25.01.17 22:55

Вона не ідеальна, але достатньо захищає наші інтереси, - Логвинський про резолюцію ПАРЄ

Народний депутат України, член делегації Верховної Ради в ПАРЄ і віце-президент Асамблеї Георгій Логвинський прокоментував прийняту сьогодні резолюцію ПАРЄ щодо України. Депутат заявив, що вона не ідеальна, проте достатньо захищає інтереси України.

Як передає Цензор.НЕТ, про це він сказав в ефірі "112 Україна".

"Не можна сказати, що у нас все ідеально і не можна назвати цю резолюцію ідеальною, але вона досить захистила наші інтереси і показала, що реформи в нашій країні є, ми на правильному шляху... Я дуже сподіваюся, що зараз нас чекає позитивне час", - сказав він.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Резолюція ПАРЄ щодо України є збалансованою, - Ар'єв

"Нашим основним завданням було захистити інтереси України. Ми чекали набагато більше негативного доповіді, якщо бути чесним. Але він дуже збалансований, і це результат нашої плідної роботи з доповідачами. Після чого існує другий ризик - це поправка в залі подати певні зміни і за них проголосувати. І тут теж більшість поправок ми змогли відбити на комітеті, які визнав, що ці поправки все-таки не відповідають тим принципам, які бачили доповідачі, тому комітет проголосував не підтримувати ці поправки. Тоді наші опоненти вийшли до останніх методів боротьби - зробили усні поправки. На цій процедурі існують певні обмеження. Якщо раптом появляється поправка, про яку раніше ніхто не знає і слухає її в залі, то вона може пройти тільки в тому випадку, якщо в залі не встане 10 депутатів з 5 країн Ради Європи. Ми були готові, що може статися подібна неприємна ситуація", - додав депутат.

Також читайте: Для України є важливим заклик ПАРЄ до всіх органів Ради Європи і надалі надавати нашій державі експертну допомогу, - МЗС
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики