Цензор.НЕТ

25.01.17 23:45

Заяви Додона є політичними і юридичних наслідків мати не можуть, - прем'єр Молдови Філіп

Прем'єр-міністр Молдови Павло Філіп у ході засідання уряду назвав заяви президента країни Ігоря Додона політичними і такими, що не мають ніякого ефекту.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на allmoldova.com.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Розв'язання придністровської проблеми треба винести на всенародний референдум, - Додон

"Конституційний суд прояснив момент, пов'язаний із відносинами між президентом та урядом Республіки Молдова. Зараз, здається, всім зрозуміло, що президент не може блокувати роботу уряду. Так постановив Конституційний суд", - заявив Павло Філіп.

Водночас глава кабінету міністрів закликав колег не коментувати заяв, зроблених президентом Ігорем Додоном на вчорашній прес-конференції, підкресливши, що вони є політичними і юридичних наслідків мати не можуть.

Також читайте: Додон має намір розірвати угоду про відкриття в Молдові бюро зв'язків із НАТО

"Не дозволяйте втягнути себе в гру політичних заяв, які робить президент Республіки Молдова Ігор Додон! Ці заяви лише вносять сум'яття в суспільство і викликають подив у наших партнерів з розвитку. У нас є свій план роботи, а тому, за можливості, ми повинні абстрагуватися і не коментувати політичних заяв. Ми будемо реагувати лише тоді, коли необхідно буде пояснювати якісь речі нашим партнерам з розвитку і громадянам Республіки Молдова", - зазначив Філіп.

Як повідомлялося раніше, під час свого візиту до Москви президент Молдавії Ігор Додон заявив про намір анулювати Угоду про асоціацію з ЄС, а також підписати рамковий Меморандум про співпрацю Молдови в рамках Євразійського союзу і відродити так званий Меморандум Козака щодо Придністровського врегулювання, згідно з яким Молдова повинна стати федеративною державою (в 2003 році Молдова відмовилася підписати цей Меморандум).

Читайте також: "У Молдові ніхто зараз на цей ризик не піде", - президент Додон про визнання окупованого Криму частиною РФ

Як відомо, під час виборчої кампанії Ігор Додон також заявив, що "Крим де-факто належить Росії".
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики