Цензор.НЕТ

26.01.17 08:30

Непропуск українців із ID-паспортами в Білорусь пов'язаний із певним законодавчим нонсенсом, - Держприкордонслужба

Нові документи у вигляді ID-карт в Україні введено, але не внесено в міждержавний договір про безвізові поїздки громадян України і Білорусі один до одного, зазначив помічник начальника Чернігівського прикордонного загону Олександр Дудко. Тому громадян із такими документами не впускають у Білорусь.

Про це заявив помічник начальника Чернігівського прикордонного загону Олександр Дудко на прес-конференції, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Факти про непропуск громадян України, які отримали в органах Державної міграційної служби паспортні документи нового зразка, так звані ID-картки, дійсно зафіксовано, але це пов'язано з певним законодавчим нонсенсом: нові документи в Україні введено, але не внесено в міждержавний договір про безвізові поїздки громадян України і Республіки Білорусь один до одного", - зазначив він.

За словами Дудка, білоруські прикордонники відправляють назад українців із ID-картами, незалежно від того, є у них обладнання для зчитування інформації з таких документів чи ні, тому що виконують наявні договірні зобов'язання.

"Це питання не до прикордонників, а до відповідних консульських служб міністерств закордонних справ обох країн", - пояснив він.

Також читайте: За 2016 рік видано 1,5 млн біометричних паспортів і 278 тис. ID-карток, - Держміграція
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики