Цензор.НЕТ

26.01.17 07:42

Україна повинна мати право голосу в усіх переговорах між США і Росією стосовно Донбасу, - Зеркаль

Україна, яка вже три роки бореться проти російської агресії на Донбасі, побоюється, що новий президент США Дональд Трамп захоче виключити Київ із переговорів стосовно ситуації на сході України задля покращення відносин із Москвою.

Як передає Цензор.НЕТ, про це пише агентство Reuters, наводячи слова заступника міністра закордонних справ України Олени Зеркаль.

"Ми говоримо про майбутнє нашої країни і тому не хочемо бути виключеними з переговорів. Ми не хочемо бути картою, яку розігрують. Ми хочемо бути гравцем", - заявила Зеркаль.

Також читайте: Для України є важливим заклик ПАРЄ до всіх органів Ради Європи і надалі надавати нашій державі експертну допомогу, - МЗС

Вона також сказала, що більше не вірить у "джентельменські угоди", нагадавши про те, що анексувавши Крим, Російська Федерація порушила умови Будапештського меморандуму 1994 року, в якому гарантувала Україні захист територіальної цілісності в обмін на відмову від ядерної зброї.

Як повідомляв Цензор.НЕТ, раніше в інтерв'ю німецьким і британським ЗМІ Трамп заявив, що розглядає можливість угоди з Росією: санкції в обмін на скорочення ядерних озброєнь.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики