Цензор.НЕТ

26.01.17 09:45

Путін гірший за Гітлера. Від великої війни нас оберігає ледь помітна межа, - Жебрівський

Голова Донецької ОблВЦА Павло Жебрівський висловив думку, що від великої війни Україна оберігає дуже незначна межа.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він заявив в інтерв'ю Новому времени.

"Недоадольф вибрав екстенсивний шлях розвитку. Прийшов, побачив, наслідив. Увесь час Путіна порівнюють із Гітлером. Я хочу сказати, що Путін гірший. Цей ненавидить своїх московитів. Він нічого не робить, щоб життя їх було класним. Це недонаполеончик, недопетро, все "недо". Якщо говорити про імперські амбіції - той же Наполеон облаштовував життя у Франції, дав цивільний кодекс, за яким живе сьогодні більшість країн світу. Провів багато системних реформ, якими користується сьогодні велика частина світу. Він був диктатор з імперськими замашками, але - інтелектуал. І страшенно любив французів. Петро І світло ніс тим зашмурганим, зачуханим боярам, ​​які не милися самі, тим більше, не мили своїх кріпаків. А цей просто хоче знищити півсвіту.

Можна зрозуміти Петра І, можна ненавидіти і зневажати Шикльгрубера, можна зрозуміти Наполеона, але не цього недонаполеона, недопетра, недошикльгрубера, тому воно все "недо". Від великої війни нас оберігає ледь помітна межа", - сказав він.

Дивіться також: Жебрівський: "За час існування Міністерства з питань окупованих територій я жодного разу не спілкувався з міністром". ВІДЕО

Водночас Жебрівський висловив сподівання, що "все одно навколо цього "недо" є хоч частина людей із мізками, які розуміють, що сьогоднішня велика війна може призвести до знищення всього живого на землі".

"Вони розповідають, що своїми Іскандерами, обмеженими ядерними ударами по Україні могли б окупувати більшу частину нашої держави. Але добре знають, що з-за кожного кутка, з-під кожного дерева їх будуть убивати. Убивати не тисячами, не десятками, а сотнями тисяч. Той неймовірний партизанський рух, у хорошому сенсі цього слова, знищить все, що вони собі нафантазували", - наголосив Жебрівський.

Нагадаємо, раніше Жебрівський розповів, що потрібно для мирної деокупації Донбасу.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики