Цензор.НЕТ

26.01.17 10:20

Легітимізувати курячих полковників ОРДЛО - це найгірше, що ми можемо зробити. Контроль не повернемо, а цю заразу занесемо на всю територію, - Жебрівський

Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський вважає, що Україні потрібно готуватися і до військового варіанту повернення окупованих бойовиками територій.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він заявив в інтерв'ю Новому времени.

Жебрівський зазначив, що дуже б хотів, щоб конфлікт на сході України було вирішено мирним шляхом: "Для цього нам потрібно кілька речей. Над цим працює, зокрема, і мінський формат, норманський формат. Це допомога і тиск наших західних партнерів, реформи в Україні, підвищення добробуту і розвиток Донеччини й Луганщини. Це - основні складові мирного повернення в цій частині".

"Але насправді потрібно, серед іншого, готуватися і до військового варіанту повернення цих територій. Будувати армію: модерну, сучасну, обладнану, мотивовану, навчену. І не обов'язково її застосовувати, якщо є така армія, то це ще раз дозволить спробувати діяти мирним шляхом, адже бояться сильних, у переговори вступають із сильними.

Також читайте: Унаслідок обстрілу бойовиками житлового сектору Красногорівки пошкоджено п'ятиповерхівку і гуртожиток технікуму, - поліція

Я дивлюся на негідників, які з телевізорів розповідають, що нам потрібно за всяку ціну забезпечити собі так званий мир. Ні. Легітимізувати курячих полковників або сторожів на ринку, а-ля Плотницький - це найгірше, що ми можемо зробити. Ми так не повернемо контроль над частиною української території, а занесемо цю заразу на всю територію. І це - найгірший варіант, який можна було б обрати. Це не мир. Це відкладена на деякий час кровопролитна війна", - сказав глава Донецької ОблВЦА.

Нагадаємо, раніше Жебрівський розповів, що потрібно для мирної деокупації Донбасу.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики