Цензор.НЕТ

26.01.17 11:15

На Черкащині зійшов з рейок потяг: затримуються 10 пасажирських складів

На станції Кам'янка зійшли з рейок 7 вагонів і перекрили головні шляхи.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу "Укрзалізниці".

Сьогодні о 4:25 на станції з під'їзної колії ТОВ "АДМ Каменський елеватор" 10 зерновозів (сім порожніх і три - навантажених зерном) самовільно зрушили з місця. В результаті події сім вагонів зійшли з рейок, пошкодили контактні опори разом з жорстким поперечним з'єднанням і перекрили головні шляхи. Фахівці "Укрзалізниці" з'ясовують, які порушення допустило підприємство-власник шляху на своїй під'їзній залізничній гілці.

"Станом на 8 ранку поїзди пропускають третім шляхом за допомогою тяги тепловоза. Затримуються 10 пасажирських поїздів: №110 Львів - Херсон, №120 Львів - Кривий Ріг, №732 Київ - Запоріжжя, №776 Київ - Харків, №70 Львів - Маріуполь, №11 Новоолексіївка - Київ, № 137 Одеса - Черкаси, № 73 Кривий Ріг - Москва, №739 Кривий Ріг - Київ і №733 Запоріжжя - Київ. Орієнтовний час затримки поїздів може становити до 3-х годин. Оголошення на вокзалах попереджають пасажирів про затримки поїздів", - сказано в повідомленні.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": Активісти заблокували рух товарних потягів з окупованої території Луганщини, - Парасюк. ФОТО

Наслідки сходження залізничники ліквідують за допомогою відновлювальних поїздів зі станцій ім. Т. Шевченка та Знам'янки. На відновленні контактної мережі працюють 36 електриків, а також фахівці безпеки руху, автоматики і зв'язку.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики