Цензор.НЕТ

26.01.17 11:50

Кадрове питання в "Укрзалізниці" буде вирішуватися на позачерговому засіданні РНБО, - Омелян

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян сподівається, що на засіданні Ради національної безпеки і оборони (РНБО) будуть ухвалені правильні кадрові рішення щодо ПАТ "Укрзалізниця".

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це він сказав в ефірі телеканалу NewsOne.

"У мене була розмова з президентом цими вихідними. Повідомив про незадовільний стан справ, про те, що зараз мова йде не про реформу, а про бажання певних осіб зберегти корупційний вплив на" Укрзалізницю ". Я сподіваюся, що буде позачергове засідання РНБО, і ми зможемо вислухати всі сторони. Буде ухвалено правильне кадрове рішення для виведення компанії вперед і реформування її допомогою реальних дій, а не гасел і презентацій", - сказав він.

Міністр учергове назвав главу правління "Укрзалізниці" Войцеха Бальчуна низькокваліфікованим фахівцем, незважаючи на його послужний список.

Також читайте: Омелян про роботу "Укрзалізниці": Кадрові призначення божевільні. У напрямку корпоратизації нічого не відбулося. Втрачено кредит на 60 млн євро. Програно суди на 2 млрд грн

"Він забув, що останні роки не працював в компаніях, а займався музикою. Тому питання стоїть не в тому, хто кому Бальчун, а в тому, хто кому "Укрзалізниця". Чи потрібна нам дійсно високоефективна державна компанія, яка працює для народу, чи компанія, яка є джерелом збагачення для певного кола осіб ", - сказав міністр.

Тим часом, ще в квітні 2016 року, коли стало відомо, що номінацій ний комітет відібрав Бальчуна на пост голови "Укрзалізниці", Омелян позитивно висловлювався про нього.

"У залізничній сфері, на мою думку, ключовою подією можна назвати відбір нового керівника: вважаю, це фантастичний менеджер, він зробив величезні зміни в польських залізницях, був ідеологом цих змін. Я сподіваюся, що його досвід в Україні буде не менш успішним", - говорив він тоді.

Також читайте: "Ви б краще вокзалами зайнялися", - Гройсман публічно відчитав Омеляна і підтримав Бальчуна. ВIДЕО

Як повідомлялося, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Кабінету Міністрів України від 25 січня 2017 року закликав Омеляна і Бальчуна до конструктивної роботи в сфері інфраструктури та транспорту: "Чвари залишайте вдома".

Омелян і Бальчун обмінялися критичними висловлюваннями щодо їх дій на своїх постах у ході засідання Кабміну.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики