Цензор.НЕТ

26.01.17 11:54

Помер посол Росії в Індії Олександр Кадакін: це третя смерть російського дипломата за останні два місяці

Кадакін помер унаслідок хвороби на 68-му році життя в Нью-Делі

Як передає Цензор.НЕТ, посол Росії в Індії Олександр Кадакін помер у Нью-Делі в четвер на 68-му році життя унаслідок хвороби, повідомили в посольстві РФ в Індії.

На посту глави російської дипломатичної місії він працював з листопада 2009 року. Вся дипломатична кар'єра О.М. Кадакіна з 1971 року була тісно пов'язана з розвитком російсько-індійських відносин

Також читайте: Вбивство Карлова - це не тероризм, а розплата за військові злочини Путіна. Це лише здійснення правосуддя, - американський журналіст

Офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова на своїй сторінці в Facebook написала:
"У нас величезна втрата. Сьогодні, 26 січня 2017 року в Нью-Делі на 68-му році життя помер посол Росії в Індії Олександр Кадакін. Унікальний, видатний, легендарний - все про нього".

Нагадаємо, що це вже третя смерть російського диппредставника за останній час.

У грудні 2016 року під час відкриття фотовиставки в Анкарі терористом був убитий посол в Туреччині Андрій Карлов. Колишній поліцейський Мевлют Алтинташ, який вистрілив послу в спину, був нейтралізований на місці співробітниками спецслужб.

9 січня було знайдено мертвим у своїй квартирі в Афінах консула Росії Андрія Маланіна. Смерть, за інформацією російського посольства, настала з природних причин.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики