Цензор.НЕТ

26.01.17 13:20

У Кремлі затверджено план з остаточної зачистки Криму від нелояльних кримських татар та інших супротивників анексії, - Фейгін

Сьогоднішнє затримання в Криму адвоката Еміля Курбедінова свідчить про затверджений у Кремлі плані з остаточної зачистки окупованого РФ півострова від нелояльних кримських татар, а також від усіх інших супротивників анексії.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав адвокат Марк Фейгін.

"Нашого друга, кримського адвоката Еміля Курбедінова затримали. Разом із колегами він захищає Ільмі Умерова й багатьох інших політично переслідуваних у Криму. Обурлива кампанія тиску на адвокатів, яку веде ФСБ там, вкотре свідчить, що згори затверджено план з остаточної зачистки півострова: як від нелояльних кримських татар, так і від усіх інших супротивників анексії", - написав він.

Також дивіться: Сьогодні буде обрано запобіжний захід адвокату Емілю Курбедінову, - журналіст. ФОТО

Крім того, Фейгін додав, що крім Миколи Полозова, якого допитувала вчора ФСБ, від захисту Ільмі Умерова в окупованому Криму фактично усувають і другого адвоката Еміля Курбедінова.

"Поки залишається Едем Семедляев. Припускаю, що і на нього найближчими днями буде атака спецслужб. Так що він у зоні ризику", - зазначив адвокат.

Нагадаємо, сьогодні, 26 січня, ФСБ затримала адвоката Еміля Курбедінова, який їхав на допомогу активісту Сейрану Салієву, в будинку якого був обшук.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики