Цензор.НЕТ

26.01.17 13:56

За три роки зарубіжні партнери надали ЗСУ матеріально-технічної допомоги на 3 млрд грн

За 2014-2016 роки Збройні Сили України отримали від різних країн світу матеріально-технічної та гуманітарної допомоги на суму близько 3 млрд грн.

Про це повідомило Міністерство оборони України у відповідь на запит Тижня, передає Цензор.НЕТ.

Зокрема, від США надійшла така допомога: лазерна система імітації тактичних дій MILES, медичне обладнання, аптечки, обладнання для розмінування, прилади нічного бачення і тепловізори, бронежилети і кевларові шоломи, радіолокаційні станції контрбатарейної боротьби, автомобілі підвищеної прохідності типу HMMWV, індивідуальне спорядження й обмундирування.

Канада надала обладнання для розмінування, прилади нічного бачення, бронежилети і кевларові шоломи, індивідуальне спорядження й обмундирування; від Польщі надійшло медичне обладнання, спорядження й обмундирування.

Велика Британія передала аптечки, прилади нічного бачення, тепловізори, бронежилети, кевларові шоломи, ноутбуки, спорядження й обмундирування; Австралія надала обмундирування, Китай - обладнання, Туреччина - обладнання, спорядження й обмундирування, Словаччина - електрогенератори, обладнання, спорядження й обмундирування.

Франція надала бронежилети й обладнання, Нідерланди - електрогенератори, спорядження й обмундирування, Іспанія - бронежилети і кевларові шоломи, Чехія і Албанія - спорядження й обмундирування, Литва - обладнання, обмундирування, Норвегія, Латвія, Данія, Японія - обладнання, також допомогу надавали деякі інші країни.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Реформи в Міноборони допомагають проводити 37 радників з країн-членів НАТО, - Полторак. ФОТО

У Міноборони уточнили, що не можуть надати всю інформацію про закордонну допомогу Україні, оскільки вона є конфіденційною.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики