Цензор.НЕТ

26.01.17 15:50

Кутовий: Звертаюся до "Укрспирту" з вимогою якнайшвидше провести дискусію з горілчаними компаніями і покупцями спирту

Міністр аграрної політики і продовольства Тарас Кутовий дав доручення держпідприємству "Укрспирт" перевірити обгрунтованість подальшого підвищення цін на етиловий спирт.

Про це він повідомив у себе в Facebook, передає ZN.UA.

"Не міг не звернути уваги на бурхливі дискусії у ЗМІ та фейсбуці щодо питання ціноутворення. Як міністр, я не маю права втручатися в господарську діяльність державних підприємств. Але з огляду на резонанс, звертаюся до компанії ДП «Укрспирт» з вимогою в найкоротші строки провести дискусію з горілчаними компаніями і покупцями спирту. Сьогодні я дав розпорядження вже завтра зібрати робочу групу, яка на підставі аргументів, фіналізованих у ході цієї дискусії, надасть мені можливі пропозиції щодо рекомендацій ДП "Укрспирт" для перегляду підняття ціни другого етапу для всіх учасників ринку, - написав він.

Як відомо, цього року "Укрспирт" запланував два етапи підвищення ціни на спирт етиловий ректифікований: з 1 січня - на 10,6% до 315,2 грн / дал і з 1 березня - ще на 8%.

В "Укрспирті" повідомляють, що на цей момент держпідприємство вже уклало угоди з усіма основними споживачами ринку спирту етилового за ціною, яка діє з 1 січня 2017 року. "З початку 2017 року була відвантажено 521 тис. декалітрів харчового спирту для лікеро-горілчаних, технічних, фармацевтичних потреб", - йдеться в повідомленні. Також зазначається, що протягом 2017 року ДП "Укрспирт" планує виплатити на користь держави до бюджетів усіх рівнів 503 млн 620 тис. грн. "У 2017 році планується зростання суми сплати податків в порівнянні з фактичною сплатою в 2016 році на 103 189 тис. грн. У 2016 році на користь держави до бюджетів усіх рівнів було сплачено 400 431 тис.", - йдеться в повідомленні.


Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики