Цензор.НЕТ

26.01.17 16:05

У НАЗК є всі можливості, щоб упоратися з другою і третьою хвилею подання е-декларацій, - Петренко

У Національного агентства з боротьби з корупцією (НАЗК) є всі можливості, фінансові та технічні, щоб упоратися з другою і третьою хвилею подання е-декларацій.

Про це заявив міністр юстиції України Павло Петренко, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "112 Україна".

"У НАЗК є всі можливості для того, щоб впоратися з другою і третьою хвилею декларування, повне бюджетне фінансування. У минулому році понад 600 млн грн було виділено на НАЗК, при тому, що вони почали працювати не з початку року. В цьому році ця сума була виділена, плюс, з індексацією на зарплату. Приміщення, електронні бази, - все для того, щоб при бажанні працювати. Тому я розраховую, що цей орган буде виконувати свої обов'язки належним чином, і нам вже з вами не доведеться такою широкою громадськістю йому допомагати. Воно має це робити в штатному режимі", - сказав Петренко.

Відзначимо, що друга хвиля е-декларування стартувала з 1 січня 2017 року.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Ніякої вибірковості під час перевірок е-декларацій немає, - заступник голови НАЗК Радецький

Декларації повинні подати особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Відзвітувати про свої фінанси повинні керівники управлінь освіти обласних, Київської та Севастопольської міських, районних державних адміністрацій; керівники навчальних закладів державної та комунальної форми власності, а також заступники керівників навчальних закладів державної та комунальної форми власності, які наділені посадовими повноваженнями здійснювати організаційно-розпорядчі або адміністративно-господарські функції на постійній основі.

Також читайте: ГПУ ініціювала додаткову перевірку е-декларацій 29 нардепів: "Встановлено невідповідність задекларованих грошових коштів та офіційно отриманих доходів"

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики