Цензор.НЕТ

26.01.17 16:25

Міноборони до 1 березня уточнить терміни проведення заходів стратегічного оборонного планування на 2017 рік, - Полторак

Міністерство оборони має намір уточнити терміни проведення заходів стратегічного оборонного планування у 2017 році до 1 березня.

Про це в ході засідання комітету реформ Міноборони повідомив міністр оборони Степан Полторак, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": За три роки зарубіжні партнери надали ЗСУ матеріально-технічної допомоги на 3 млрд грн

"За результатами засідань комітету реформ до 1 березня цього року я маю намір підписати наказ з приводу уточнення термінів виконання окремих заходів стратегічного оборонного планування на 2017 рік", - сказав він.

Міністр зазначив, що для виконання даних заходів необхідно чітко визначити терміни і завдання.

Полторак зазначив, що головним пріоритетом комітету реформ є завершення створення Сил спеціальних операцій, формування військової поліції (після прийняття відповідного закону), створення єдиного органу управління медичним забезпеченням на стратегічному рівні та інші напрямки роботи.

Також читайте: Прес-секретар МО Гуцуляк: 64,5 млрд грн підуть на відновлення військової техніки, проведення навчань, на харчування військовослужбовців і лікування ветеранів

Крім того, планується зменшення кількості посад, займаних полковниками, за рахунок збільшення цивільних посад і займаних сержантським складом.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики