Цензор.НЕТ

26.01.17 16:39

МЗС про затримання в окупованому Криму: "РФ вийшла на новий рівень політики залякування. Фактично репресивна машина не зупиняється"

Росія робить все для того, щоб Крим став "островом несвободи", і продовжує ігнорувати норми міжнародного права.

Обшуки, проведені російськими окупаційними властями у кримських татар, і затримання - це новий рівень репресивної політики РФ в окупованому Криму. Про це сьогодні на брифінгу заявила речник Міністерства закордонних справ України Мар'яна Беца, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ЛІГА.net.

"Сьогодні стався новий виток обшуків в окупованому Криму. Фактично репресивна машина не зупиняється. Ми розуміємо, що Російська Федерація робить все для того, щоб Крим став "островом несвободи". Такі дії свідчать про вихід на новий рівень політики залякування, про посилення тиску на кримськотатарських лідерів, релігійних лідерів, незалежних журналістів та адвокатів", - сказала вона.

Читайте також: Судилище окупантів над Курбедіновим почалося в Сімферополі. Адвокат частково визнав провину за пост "ВКонтакте", - журналіст Наумлюк

Беца додала, що РФ продовжує ігнорувати норми міжнародного права і заклики міжнародного співтовариства про дотримання прав людини.

Сьогодні, 26 січня, ФСБ затримала адвоката Еміля Курбедінова, який їхав на допомогу активісту Сейрану Салієву, в будинку якого відбувався обшук. Пізніше стало відомо, що Сейрана Салієва також затримали. Під час його затримання відбулася бійка місцевих жителів, які прийшли підтримати Салієва, із силовиками: "Шестьорки! Запам'ятайте цей день, в пеклі горіти будете. Безсоромники!"

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики