Цензор.НЕТ

26.01.17 16:57

Розенко доручив Мінінфраструктури і місцевій владі жорстко реагувати на підвищення цін на проїзд

Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко за результатами засідання міжвідомчої робочої групи щодо забезпечення підвищення мінімальної зарплати доручив Мінінфраструктури та місцевим органам влади вживати жорстких заходів реагування на необґрунтоване підвищення тарифів на пасажирські перевезення.

Про це Цензор.НЕТ повідомили у прес-службі уряду.

"Дехто на підвищенні мінімальної зарплати до 3200 грн вирішив наростити собі статки і під соусом підвищення мінімальної зарплати почали підвищувати ціни. Особливо гостро у цьому плані питання стосується підвищення вартості міських та міжміських пасажирських перевезень у маршрутних таксі", - сказав Павло Розенко.

Читайте на "Цензор.НЕТ": "Никаких оснований поднимать цены на проезд сегодня нет", - Розенко

"Я хочу наголосити, що підвищення мінімальної заробітної плати жодним чином не є підставою для підвищення цін. Тому, в даному випадку, Мінінфраструкутри, спільно з місцевою владою та організаціями профспілок і роботодавців повинні здійснювати моніторинг ситуації з підвищенням тарифів та вживати жорстких заходів реагування на такі факти - аж до позбавлення ліцензій", - зазначив віце-прем'єр-міністр.

Также читайте: Стоимость проезда в некоторых маршрутках Конотопа снизилась до 2,50 грн

"Інакше як шахрайство і злочинні наміри ситуацію, коли якісь "ділки" хочуть нажитися на простих людях, я назвати не можу", - підкреслив він.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики