Цензор.НЕТ

26.01.17 17:05

Росія не виконала жодного з пунктів Мінських домовленостей, - МЗС

Росія як підписант мінських угод не виконала жодного з пунктів, записаних у документі.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, про це прес-секретар МЗС України Мар'яна Беца заявила сьогодні на брифінгу в Києві.

"Росія як підписант Мінських домовленостей не виконала досі, станом на сьогодні, 26 січня, жодного пункту Мінських домовленостей. Фактично пройшло вже три роки з моменту незаконної окупації Криму, 2,5 року з моменту укладення Мінських домовленостей, Росія не виконала навіть першого пункту - припинення вогню", - зазначила Беца. За її словами, Росія вчергове демонструє абсолютне небажання і неготовність виконувати Мінські домовленості і сприяти деескалації ситуації на Донбасі.

Також читайте: МЗС закликає партнерів із "нормандської четвірки" посилити тиск на Росію для виконання Мінських домовленостей

У той же час Беца зазначила, що Україна як підписант Мінських угод вірна кожному їх пункту і виконує їх.

"Разом з тим, це дорога з двостороннім рухом, і Росія повинна виконати ці домовленості. Це єдиний алгоритм, який існує зараз для деескалації ситуації на Донбасі. Ми закликаємо наших міжнародних партнерів, зокрема по "нормандській четвірці", посилити тиск на Росію з вимогою виконати Мінські домовленості", - сказала вона.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики