Цензор.НЕТ

26.01.17 17:21

Два центри безпеки громадян почали роботу на Донбасі

26 січня на території Черкаської та Шаховської об'єднаних територіальних громад, у Донецькій області, почали роботу центри безпеки громадян.

Як повідомили Цензор.НЕТ у прес-службі ДСНС, до їх складу буде входити не тільки пожежно-рятувальна команда (по 17 осіб у кожному центрі), але і швидка медична допомога та представники Національної поліції.

У відкритті центрів взяли участь заступник Міністра внутрішніх справ України Анастасія Дєєва, заступник Голови ДСНС України Руслан Білошицький, голова Донецької ОДА, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський, керівники і мешканці громад.

Читайте також: Кабмін затвердив стратегію реформування ДСНС до 2020 року

За словами заступника Міністра внутрішніх справ України Анастасії Дєєвої, одним із важливих питань на сьогодні є оптимізація роботи рятувальників, поліції і швидкої медичної допомоги. Саме тому відкриття подібних центрів безпеки допомагає ефективніше і комплексно вирішувати питання захисту населення від небезпек і сприяє налагодженню тісної взаємодії між оперативними службами та жителями громад.

У свою чергу заступник Голови ДСНС Руслан Білошицький зазначив, що в листопаді минулого року в м. Лиман Донецької області запрацював перший в Україні Центр безпеки. І відкриття ще двох свідчить про подальші кроки на шляху до реалізації основних напрямів реформування системи ГСЧС, яке почалося у вересні 2016 року.

"Фахівці центрів безпеки громадян зможуть оперативно реагувати на надзвичайні ситуації та події, надавати медичну допомогу, забезпечувати правопорядок в суспільстві і тим самим комплексно забезпечити безпеку громадян", - зазначив заступник Голови ДСНС Руслан Білошицький.

На базі центрів будуть створені команди добровольців-пожежних, які разом з професійними пожежними виїжджатимуть на виклики.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики