Цензор.НЕТ

26.01.17 17:38

"Контроль потрібен": радник Путіна запропонував обмежити Інтернет у Росії за китайською моделлю

Єдина можливість гарантувати інформаційну безпеку в Росії - це обмеження Інтернету як у Китаї.

Про це заявив радник президента Росії з питань розвитку Інтернету Герман Клименко, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс.

"Шлях один - це китайський варіант. Безумовно, контроль потрібен, тому що не існує жодної можливості цьому запобігти. Китай менш педантичний до думки суспільства, вони оцінили загрозу й обмежили Інтернет. Тепер у них таких проблем немає", - заявив Клименко на лекції "Інформаційна безпека Росії", проведеній у рамках курсу "Армія і суспільство".

Він поскаржився, що іноземні компанії, що працюють на території РФ, не відповідають на запити російських правоохоронних органів.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Голова Ради безпеки РФ Патрушев: "Основні інтернет-сервери Вашингтон використовує в розвідувальних та інших цілях"

"Ми перебуваємо в дивній ситуації, коли на території РФ перебуває іноземна компанія, заробляє гроші, проте на жоден запит правоохоронних органів вона не відповідає. На жаль, ми не можемо написати у What's app і попросити відключити шифрування", - сказав Клименко.

Він підкреслив, що якщо іноземні месенджери та соцмережі не співпрацюватимуть із правоохоронними органами, "будь-яка держава, що поважає себе, має їх викинути".

Також читайте: Двох розповсюджувачів дитячої порнографії затримано в Рівному. ФОТОрепортаж
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики