Цензор.НЕТ

26.01.17 19:01

Обговорення виборів на Донбасі можливе за умови конструктивної позиції РФ щодо безпеки та стандартів ОБСЄ, - Клімкін

Обговорення можливості проведення виборів на Донбасі неможливе без конструктивної позиції РФ щодо ключових питань: гарантування безпеки і дотримання стандартів ОБСЄ.

Про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Ми повинні просуватися до вільних і чесних виборів. На сьогодні Росія не визнає базових стандартів ОБСЄ, займаючись махінаціями, кажучи, що модель їм не підходить, українських ЗМІ там може не бути, українських політичних партій може не бути. Тоді це не вибори за визначенням, а фарс. Ми говоримо, що нам потрібні стандарти ОБСЄ", - сказав Клімкін журналістам у четвер у Києві.

Міністр зазначив, що виконання базових умов безпеки і виконання стандартів ОБСЄ є ключовими питаннями порядку денного. "Поки Росія це послідовно блокує... Будемо зустрічатися на політичному рівні, коли будемо бачити, що Росія готова до будь-якого конструктивного діалогу", - уточнив Клімкін.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Під час головування в Раді Безпеки ми поставимо питання про відкриття в Україні офісу ООН для моніторингу виконання Мінських домовленостей, - Єльченко
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики