Цензор.НЕТ

26.01.17 22:09

У справі Чийгоза мають бути засуджені колаборанти Криму, - Полозов

Згідно з відеозаписами сторони обвинувачення у справі заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза, майбутні колаборанти поводилися аналогічно проукраїнським учасникам мітингу 26 лютого. Однак на лаві підсудних опинився лише Ахтем Чийгоз і жодного кримського коллаборанта, що може бути трактовано як подвійні стандарти окупаційного "суду".

Про це заявив адвокат Микола Полозов за підсумками чергового засідання "суду" у справі Чийгоза, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на QHA.

"На відеозаписах, представлених прокурором, чітко видно, що учасники проросійського мітингу, "ополченці", "козаки" цілеспрямовано, одномоментно й організовано здійснюють провокації проти учасників проукраїнського мітингу, викликаючи в них відповідну реакцію. Ми бачимо дії Чийгоза та багатьох інших членів Меджлісу, в тому числі Заура Смирнова, і вони ідентичні. Незрозуміло, чому при однакових діях на лаві підсудних лише Ахтем Чийгоз", - повідомив адвокат.

Нагадаємо, за підсумками попереднього засідання Микола Полозов виявив, що речові докази з мітингу 26 лютого 2014 року спростовують свідчення потерпілих. Свідки, які стверджували, що вони нібито чули слова Чийгоза, судячи з відео, перебували на відстані декількох метрів від нього і фізично не могли розчути його слів через сильний шум.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Адвокату кримського політв'язня Чийгоза Полозову загрожують примусовим приводом на допит у ФСБ

Як повідомлялося, Ахтема Чийгоза заарештувала окупаційна влада в Криму в січні 2015 року. Його звинувачують в організації масових заворушень у день проведення мітингу біля стін ВР АРК 26 лютого 2014 року. Під час судових засідань у справі Чийгоза заслухали кілька десятків свідків звинувачення і лише двоє з них, у тому числі так званий "секретний свідок", дали свідчення проти Чийгоза. У середині грудня кримські "судді" продовжили Чийгозу термін утримання під вартою до 8 квітня 2017 року.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики