Цензор.НЕТ

26.01.17 23:41

Бойовики не пустили на окуповану територію 24 автомобілі гуманітарних вантажів ООН, - Держприкордонслужба

Проросійські бойовики на Донбасі сьогодні не пустили на окуповану територію Донбасу 24 автомобілі з гуманітарним вантажем від Організації об'єднаних націй, а дозволили рух лише одному.

Як передає Цензор.НЕТ, про це в ефірі "112 Україна" повідомила помічник начальника Східного регіонального управління Держприкордонслужби Оксана Іванець.

"Сьогодні протягом першої половини дня прикордонники на КПВВ "Новотроїцьке" здійснили оформлення гуманітарного вантажу від ООН. У гумконвої слідували вантажі на непідконтрольну територію, це були будматеріали та медикаменти. Всього було оформлено 25 автомобілів, і вже о 17 годині, після закінчення роботи КПВВ, прикордонники отримали інформацію, що на непідконтрольну території було пропущено лише 1 автомобіль, ще 23 були повернуті на контрольовану територію без будь-яких пояснень. Ще один залишився в "сірій зоні" через несправність у самому автомобілі, про його долю нічого не знаємо. Всі інші 23 автомобілі прибули через КПВВ "Новотроїцьке", зараз вони перебувають на території логістичного центру", - розповіла вона.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Боевики выдворили из Донецка чешскую гуманитарную организацию PIN

За словами Оксани Іванець, про інцидент прикордонники повідомили місії ОБСЄ і в штаб АТО. Завтра автомобілі мають намір повернутися на підконтрольну Україні територію, в "ЛДНР" вони слідувати не мають наміру.

У Держприкордонслужбі також підкреслили, що це перший подібний випадок, коли бойовики не пускають на підконтрольну собі територію автомобілі з міжнародною гуманітарною допомогою.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Австрия выделяет 2 млн евро гуманитарной помощи для жителей Донбасса
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики